Karain - Fly In 2017

Konaklama Olanakları

KARAİN - FLY IN 2017 etkinliğine uçaklarıyla gelerek katılım gösterenlerin konaklaması (her uçak için en çok iki kişi olmak üzere) tarafımızdan AYKA Vitalpark Otel olanaklarında karşılanmaktadır. Rezervasyon, başvuru formunda belirtilecek bilgilere göre yapılacak ve sonradan değişiklik yapmak (otel anlaşmaları nedeniyle) mümkün olmayacaktır. Ücretsiz konaklama imkanından faydalanabilmek için 30 Ağustos tarihine kadar katılım başvurusunun yapılması gerekmektedir. Konaklama için aynı hava aracı üzerinden başvuru yapan kişiler, öncelikli olarak aynı odada kalacak şekilde planlanır. Özel oda talebi ne yazık ki karşılanamamaktadır. Özel oda talebi olanların, konaklama talebinde bulunmamasını rica ederiz. Rezervasyon yapıldığı halde otel girişi yapmayan kişilerin yerine başka kişiler aynı odaya verilebilir.

Otel rezervasyonu; 22 ve 23 Eylül akşamlarını içermektedir. Daha uzun süre kalmak isteyen katılımcılarımız, otel ücretini ödemek durumundadır. Rezervasyon, sadece oda ve sabah kahvaltısı şeklindedir ve diğer fazladan taleblerin ücreti ödenmelidir.

Doğal olarak Antalya kenti, ülkemizde konaklama anlamında en fazla seçenek sunan noktalardan birisidir.

KARAIN FLY IN etkinliği, uçaklarıyla gelen, önceden rezervasyonlu misafirler için olan dışında herhangi bir konaklama tesisi ile özel anlaşma yapmamıştır. Öte yandan, Karain Hava Meydanı'na en yakın ve sağlıklı üç konaklama tesisinin linkleri aşağıda gösterilmiştir. 

Best Western Vib Hotel (5 km)

Keptur Park Otel (10 km)

Döşemealtı Otel (6 km)

Etkinlik öncesi günden itibaren, Karain Meydanında çadır kurmak serbest olacaktır. Çadır kurmak isteyenler, önceden etkinlik sekreterine bilgi vermek durumundadır.

  

  

 

 

 

 

 

     
     

 


Bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Antalya Kepez Belediyesi'ne ve Başkanları Hakan Tütüncü'ye teşekkürlerimizi sunarız.