Karain - Fly In 2017

Karain Hava Meydanı Ulaşım

Karayoluyla Ulaşım:

Antalya-Burdur istikametinde Antalya Organize Sanayi Bölgesini geçtikten yaklaşık 3 kilometre sonra, THK Karain Eğitim Merkezi tabelasından köy yoluna sapıp 2 kilometre daha devam ederek etkinlik noktasına ulaşılabilir.

 

 

Havayoluyla Ulaşım :

 

Ne yazık ki Karain Meydanına tarifeli seferler bulunmamaktadır :) ancak önceden haber vermek ve anlaşma usulü ile size erişim için C-172 tipi bir uçak sağlayabiliriz. Bu şekilde ulaşım istiyorsanız lütfen organizasyon komitesiyle temas kurunuz.

Eğer kendi uçağınız ile seyahat edecekseniz kontrolsüz meydan statüsündeki Karain Meydanının herhangi bir yaklaşma prosedürüne sahip olmadığını unutmayın. Yaklaşma için Unicom 133.050 Mhz ‘den bilgi verilmesi ve yaklaşan trafiklerin kendi arasında haberleşmesine dayalı, pilot sorumluluğunda yaklaşma esastır. GPS'niz varsa 37°06'00'' N 30°38'45'' E değerlerini bağlamanız yeterlidir. 18-36 istikametindeki meydan irtifası AMSL 1000 feet ve uzunluğu, 1000 metredir. Yaklaşma öncesinde, 133.100 Mhz frekansından ATIS dinleyebilirsiniz.  

 

TARİFELİ HAVA YOLU (ANTALYA HAVALİMANI) GELENLER

Havalimanı gelen yolcu kapısı çıkışında bulunan raylı toplu taşıma yoluyla, doğrudan (son durak) Fatih İstasyonuna gelerek burada sizleri bekleyen ve her saat başı  etkinlik merkezine hareket eden otobüslerden yararlanabilirsiniz.

 


Bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Antalya Kepez Belediyesi'ne ve Başkanları Hakan Tütüncü'ye teşekkürlerimizi sunarız.