Karain - Fly In 2017

KARAİN - FLY IN 2017 Konaklama Bizden

KARAİN - FLY IN 2017 etkinliğine uçaklarıyla gelerek katılım gösterenlerin konaklaması (her uçak için en çok iki kişi olmak üzere) tarafımızdan karşılanacaktır. Rezervasyon, başvuru formunda belirtilecek bilgilere göre yapılacak ve sonradan değişiklik yapmak (otel anlaşmaları nedeniyle) mümkün olmayacaktır. Ücretsiz konaklama imkanından faydalanabilmek için 30 Ağustos tarihine kadar katılım başvurusunun yapılması gerekmektedir. Konaklama için aynı hava aracı üzerinden başvuru yapan kişiler, öncelikli olarak aynı odada kalacak şekilde planlanır. Özel oda talebi ne yazık ki karşılanamamaktadır. Özel oda talebi olanların, konaklama talebinde bulunmamasını rica ederiz. Rezervasyon yapıldığı halde otel girişi yapmayan kişilerin yerine başka kişiler aynı odaya verilebilir.

Otel rezervasyonu; 22 ve 23 Eylül akşamlarını içermektedir. Daha uzun süre kalmak isteyen katılımcılarımız, otel ücretini ödemek durumundadır. Rezervasyon, sadece oda ve sabah kahvaltısı şeklindedir ve diğer fazladan taleblerin ücreti ödenmelidir.


Bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Antalya Kepez Belediyesi'ne ve Başkanları Hakan Tütüncü'ye teşekkürlerimizi sunarız.